O firmie


Firma powstała w 2007 roku, jej założycielem i właścicielem jest Przemysław Sienica – mgr inż. geodezji.

Od początku działalności świadczymy przede wszystkim usługi geodezyjne i kartograficzne. Swoją ofertę kierujemy głównie do klientów instytucjonalnych, firm jak i do osób prywatnych.

W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług firma stosuje odpowiednie procedury realizacji poszczególnych robót oraz pracuje na wysokiej klasy sprzęcie pomiarowym, posiadającym odpowiednie certyfikaty dokładnościowe. Oprócz specjalistycznego sprzętu geodezyjnego firma posiada nowoczesny sprzęt komputerowy wraz z profesjonalnymi licencjonowanymi oprogramowaniem.

Od roku 2015 działalność usługowa firmy została poszerzona o doradztwo i pomoc w realizacji inwestycji budowlanych w zakresie inżynierii oraz nieruchomości. Współpracujemy z inżynierami posiadającymi kwalifikacje zawodowe w zakresie różnych dziedzin budownictwa. W pracy stawiamy na rzetelność i solidność. Rozszerzenie działalności pozwoliło na kompleksową obsługę klienta indywidualnego rozpoczynającego proces budowlany.

Firma ma możliwość wykonywania usług na terenie całej Polski. Mając jednak na uwadze względy ekonomiczne prowadzimy swą działalność głównie na obszarze powiatu siedleckiego oraz powiatów sąsiednich. Zamówienia z pozostałych obszarów kraju realizowane są, w zależności od ich wielkości, bezpośrednio przez firmę lub przez firmy współpracujące.

Dla nas – najważniejszy jest klient. Dlatego poświęcamy maksimum uwagi każdemu inwestorowi. Naszym priorytetem jest jakość wykonywanych usług.